Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(34) 361 89 88

separator

605 548 674

Informacje o Pracowni Artystycznej Cer-Plast z Częstochowy

Pracownia Artystyczna "Cer-Plast" jest jednym z największych producentów obrazów, zegarów, skrzynek na klucze i innych artykułów dekoracyjnych. To wiodący wytwórca obrazów i zegarów wykonywanych metodą areograficzną.

Nowoczesna technologia oraz ponad 30-letnie doświadczenie w branży wyrobiły solidną markę firmy, której celem jest zaopatrywanie naszych klientów w produkty wysokiej jakości, oferowanych w dobrych cenach. Dewizą Firmy jest dostosowywanie się do zmieniających się potrzeb rynku, trafiając w gusta klientów i starając się realizować ich oczekiwania.

Produkowane przez Pracownię Artystyczną Cer-Plast, artykuły takie jak: reprodukcje, obrazy ręcznie malowane, zegary, skrzynki na klucze mogą stanowić wykończenie bardzo zróżnicowanych wnętrz. Ponadto są oryginalnym prezentem okolicznościowym na imieniny, urodziny, ślub itp.

Jako ciągle rozwijające się przedsiębiorstwo, rozszerzamy zakres swoich usług. W chwili obecnej wprowadziliśmy usługę frezowania ploterem frezującym CNC.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

obraz w ramie